Jelentkezés a tanfolyamra

Bármely képzésünkön részt kívánsz venni, akkor regisztrálnod kell a következő parancsgombra klikkelve:  

Megnyíló ablak:


A megnyíló ABLAKBAN, az >>Új fiók létrehozása<< gombra klikkelve megjelenik egy elektronikus űrlap, amit ki kell töltened PONTOS ADATOKKAL, majd az oldal alján található >>Új felhasználói azonosítóm létrehozása<< gombra klikkelve beküldöd az adataid. Ezek után a rendszer egy megerősítő E-mailt küld az általad megadott E-mail címre. Ezt meg kell nyitnod, majd az ott leírtak szerint kell eljárnod. Fontos, hogy ezt mielőbb  megtedd, mert csak így tudunk elérni értesítéseinkkel.
A regisztráció semminemű kötelezettséggel nem jár a részedről.

Kérésünk, hogy az általad választott felhasználói nevét és jelszavad őrizd meg, mert szükséged lesz rá a  tanfolyama előtt és annak teljes ideje alatt.   

Előre is köszönjük közreműködésedet.